Zimowe transfery

Zimowe transfery

Zimą do naszego zespołu dołączyło 3 nowych graczy. Są to Eryk Pajor, Jakub Rybus oraz Adam Onkiewicz.

Onkiewicz to najbardziej doświadczony z tych zawodników. Wychowanek Unii Hrubieszów ma 34 lata. Mający 183cm wzrostu obrońca większość kariery spędził we wspomnianej Unii, ale po odejściu z tego klubu występował też w Avii Świdnik, Ładzie Biłgoraj, Krysztale Werbkowice, Flisaku Złotoria, Nadnarwiance Pułtusk, Józefovii Józefów, KS Łomianki, Drukarzu Warszawa, PKS Radość aż w końcu w MKS Piaseczno, z którego przeszedł właśnie do Przyszłości. Kolejni gracze, którzy zasilili szeregi zespołu Sebastiana Kęski, to znani z występów w LKS Chlebni Eryk Pajor i Jakub Rybus. Pierwszy z nich to mający 22 lata pomocnik, a drugi to 29-latek grający na pozycji bramkarza. Nowym zawodników życzymy spełnienia i samych sukcesów w biało-zielonych barwach!

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.