XVI kolejka LO: zapowiedź

XVI kolejka LO: zapowiedź

Po długiej i śnieżnej zimie nareszcie doczekaliśmy się powrotu Ligi Okręgowej! Już jutro nasza Przyszłość na własnym boisku podejmie beniaminka z miejscowości Nowa Sucha, czyli tamtejszego Promyka.

Sierpniowy mecz z tą drużyną wspominamy bardzo dobrze. Na boisku rywala wygraliśmy pewnie aż 5-0. Kolejne starcia ligowe niestety potoczyły się dla nas mniej korzystnie, przez co poprzedni pojedynek w Nowej Suchej określić możemy jako „miłe złego początki”. Tak było w naszym przypadku, za to nasz jutrzejszy rywal z czasem zaczynał się rozkręcać. Po rozpoczętej z nami serii 4 porażek z rzędu skazywany na rychły spadek Promyk zaczął punktować i rundę zakończył na 12 miejscu, tracąc zaledwie punkt do będącej na 10 miejscu Przyszłości. Tegoroczny okres przygotowawczy również pozwala Promykowi patrzeć w przyszłość z podniesioną głową, gdyż większość meczów kontrolnych drużyna żółto-niebieskich zwyciężyła. Inaczej jest w przypadku zespołu z Rybnickiej. Na 6 sparingów 4 przegraliśmy, a 2 zremisowaliśmy. Tak więc jutrzejszy mecz będzie bardzo ważny dla obu zespołów. Dla gości będzie możliwością wyprzedzenia Przyszłości, która teraz zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce, a nam starcie z zespołem z Nowej Suchej pokaże, na co w tej rundzie możemy liczyć. Czy będzie to walka o utrzymanie, czy może marsz w górę tabeli? Miejmy nadzieję, że to drugie. Pomóżmy w tym biało-zielonym i bądźmy jutro o 11:00 na Rybnickiej 25!

Wszystkie mecze XVI kolejki:

Naprzód Brwinów Świt Warszawa 18 marca, 13:00
Józefovia Józefów Milan Milanówek 18 marca, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki LKS Chlebnia 19 marca, 15:30
FC Lesznowola Piast Piastów 18 marca, 18:30
Okęcie Warszawa Ryś Laski 18 marca, 11:00
KS Teresin Perła Złotokłos 18 marca, 15:30
SEMP Ursynów (Warszawa) Żyrardowianka Żyrardów 18 marca, 19:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) Promyk Nowa Sucha 18 marca, 11:00

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.