Raport z przygotowań #1

Raport z przygotowań #1

Trzy tygodnie temu zawodnicy I drużyny Przyszłość Włochy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/2017 .Pod okiem Trenera Sebastiana Kęski zawodnicy ciężko trenują aby jak najlepiej  przygotować się do nowej rundy . Dwa tygodnie temu piłkarze odbyli testy wydolnościowe, które pozwolą im dopasować odpowiednie obciążenia. Niestety, pierwsze z naszych starć sparingowych musimy jak najszybciej wymazać z pamięci. Przegraliśmy w tym rozegranym 28 stycznia meczu z Błonianką aż 8-0. Okazję do poprawy będziemy mieli już 4 lutego w starciu z rezerwami KS Ursus. Spotkanie rozpocznie się o 10:00 na boisku rywala.
raportprzygotowania1q
raportprzygotowania1w

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.