Single Blog Title

This is a single blog caption

Zapraszamy do współpracy!

Klub Sportowy Przyszłość Włochy zaprasza do współpracy młodych trenerów i studentów AWF, którzy chcieliby przyspieszyć swoją edukację zawodową.

Szukamy wolontariuszy, którzy będą pracować z trenerem prowadzącym zespół i dzięki temu zdobywać będą cenne doświadczenie trenerskie. Po około trzech miesiącach takich praktyk umożliwiamy pracę jako trener asystent, a potem jako trener. Jest to najlepsza droga do zdobycia potrzebnej wiedzy i pracy za jednym zamachem.

Rzecz jasna nie jest to wytyczona sztywna droga, ponieważ są w naszym klubie przypadki, kiedy trener praktykant obejmował swoją grupę już po niedługim czasie zaledwie kilku tygodni. Najważniejsze jest zaangażowane i należyte podejście.

Ze swojej strony oferujemy:

  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • opiekę trenera prowadzącego i Dyrektora Sportowego
  • jasny i motywacyjny system wynagrodzeń
  • udział w stażach i konferencjach trenerskich

Chętni proszeni są o kontakt z naszym klubem na numer: 665 569 794

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.