FC Lesznowola 1-1 Przyszłość

VI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: FC Lesznowola 1-1 Przyszłość

W meczu 6 kolejki Ligi Okręgowej naszym przeciwnikiem była FC Lesznowola. Osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników Przyszłość dość szybko przejęła inicjatywę. Przełożyło się to głównie na posiadanie piłki, bo ilość  groźnych strzałów była niewystarczająca. Gola strzeliliśmy dopiero w 33 minucie, a to za sprawą rajdu lewą stroną boiska Mateusza Najdera, wypracowaniu sobie przez niego dogodnej sytuacji i umieszczenia piłki w siatce. W drugą połowę weszliśmy fatalnie, bo rywal pokonał naszego bramkarza już w 48 minucie. W następnej fazie spotkania obie ekipy dochodziły do dogodnych sytuacji, mecz się wyrównał, ale do siatki nie udało trafić się już zawodnikowi żadnej z drużyn. Przyszłość po raz kolejny musiała się zadowolić ze zdobycia jednego „oczka”.

Skład: Macutkiewicz- Najder (67′ Łazeba), Welk, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Nowak (76 Chojecki), Przemysław Bałajzy, Muskalski (63′ Łondka), Łaski- Mrozik, Emiroglu

Gol: 33′ Najder

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.