PRZYSZŁOŚĆ 4-2 POGOŃ II

VII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 4-2 POGOŃ II

W siódmej serii spotkań Przyszłość podejmowała u siebie rezerwy Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Na przebieg meczu bardzo duży wpływ miała zdobyta w 8 minucie bramka Łukasza Bednarskiego. Po jego trafieniu Przyszłość oddała nieco inicjatywę gościom, którzy nie potrafili przełożyć posiadania piłki na tworzenie groźnych sytuacji podbramkowych. Przyszłość postawiła na kontratak i kilka razy byliśmy bardzo blisko podwyższenia wyniku. Udało się to w 31 minucie, gdy po faulu na Karolu Nowaku arbiter wskazał na „wapno”. Rzut karny pewnie wykorzystał Przemek Bałajzy. Na kilka minut przed przerwą nasz przeciwnik miał rzut wolny i po wrzutce w pole karne piłkę do bramki Adama Macutkiewicza posłał jeden z rywali i nasze prowadzenie było już tylko jednobramkowe.  Pierwsze fragmenty drugiej połowy nie różniły się zbytnio od pierwszej. Najwięcej zagrożenia tworzyliśmy z kontrataków, a Pogoń bezskutecznie próbowała przebić się przez dobrze dysponowaną linię defensywną Przyszłości. W 61 minucie po błędzie obrońcy Pogoni futbolówkę przejął dopiero co wprowadzony na boisko Jakub Łondka i chwile później skierował ją strzałem po ziemi do siatki. Gol ten kompletnie odarł gości z nadziei na korzystny wynik. Kilka minut później po świetnym podaniu Łondki dobił ich Damian Mrozik. Nic już nie mogło zagrozić naszemu zwycięstwu. Nawet rzut karny, który zawodnicy z Grodziska wykorzystali w 89 minucie nic nie zmienił i Przyszłość nareszcie zainkasowała kolejne 3 punkty. Miejmy nadzieję, że teraz rozpoczniemy marsz w górę tabeli.

Skład: Macutkiewicz- Bednarski (61′ Łondka), Welk, Ćwiąkała, Trzciński- Mrozik, Przemysław Bałajzy, Sypuła, Nowak (81′ Bieńkowski)- Najder, Łaski (83′ Pawlicki)

Gole: 8′ Bednarski, 31′ Przemysław Bałajzy (k), 64′ Łondka, 71′ Mrozik

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.