Józefovia 0-1 Przyszłość

VIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: JÓZEFOVIA 0-1 PRZYSZŁOŚĆ

W siódmej kolejce Ligi Okręgowej Przyszłość w Józefowie zmierzyła się z tamtejszą Józefovią.

Przez pierwszy kwadrans gry Przyszłość zdominowała rywala, ale w sytuacjach podbramkowych brakowało nam zimnej krwi. Później tempo spotkania się spowolniło i coraz bardziej pozwalaliśmy dochodzić do głosu Józefovii. W drugiej części spotkania przez długi okres czasu wyglądało to bardzo podobnie. Oba zespoły nie chciały rzucić wszystkiego na jedną kartę i mozolnie budowały swoje ataki. Obraz gry zmienił się ok.70 minuty, gdy dotychczas najlepszą okazję do zdobycia gola miał Piotr Bałajzy. Jego uderzenie głową sparował na słupek golkiper gospodarzy. Chwilę później nic już nie przeszkodziło nam w umieszczeniu piłki w siatce. Świetne podanie otrzymał Damian Mrozik i po przebiegnięciu kilkunastu metrów w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans. Po tym trafieniu tempo meczu bardzo wzrosło. Zarówno my, jak i Józefovia, walczyliśmy do ostatnich sekund spotkania o kolejnego gola, ale żadnej z drużyn ta sztuka się już nie udała. Przyszłość wyjechała z Józefowa z zaledwie jednobramkowym, ale bardzo cennym zwycięstwem.

Skład: Kamiński- Najder (59′ Łondka), Welk, Ćwiąkała (37′ Bednarski), Piotr Bałajzy- Chojecki, Przemysław Bałajzy, Bieńkowski (46′ Mrozik), Nowak- Łaski, Sypuła

Gol: 74′ Mrozik

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.