Chlebnia 3-2 Przyszłość

XXVI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: LKS CHLEBNIA 3-2 PRZYSZŁOŚĆ

W środę 24 maja Przyszłość zagrała na wyjeździe z LKS Chlebnią.
Pierwsza odsłona spotkania była wyrównana. Jedni jak i drudzy mieli swoje okazje. W 18 minucie dobrze z rzutu wolnego z 18 metra uderzył zawodnik gospodarzy, ale Jakub Rybus poradził sobie z tym strzałem. Niestety nie dał rady w 29 minucie, gdy dobry kontratak Chlebni zakończył się golem. Wyrównać mogliśmy już 3 minuty później. Z pierwszej piłki z dystansu uderzył Radek Komorowski, a futbolówka niestety jedynie trafiła w poprzeczkę.  Do wyrównania niewiele zabrakło też w 41 minucie, gdy strzał Adama Onkiewicza poszybował tuż nad poprzeczką. Po zmianie stron  zespołem lepszym z każdą minutą stawała się Przyszłość. W końcu w 61 minucie padł gol na 1-1 autorstwa Mateusza Najdera. Chlebnia opadła z sił, a kolejny gol dla nas wisiał w powietrzu. Niestety w 75 minucie gospodarze przeprowadzili kontratak, który zakończył się niespodziewanym wyjściem przez nich na prowadzenie. W 87 minucie po nieporozumieniu w naszych szeregach obronnych padł gol z niczego na 3-1. Nadzieję na korzystny rezultat dała nam jeszcze bramka na 3-2 Łukasza Kawalca z 90 minuty, ale na wyrównanie zabrakło już czasu i Przyszłość wróciła z Chlebni bez punktów.

Skład: Rybus- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy (34′ Nowak)- Sypuła, Komorowski (84′ Pawlicki), Welk, Mrozik- Najder, Stępniewski
Gole: 61′ Najder, 90′ Kawalec- 28′, 76′, 87′ Ocipka

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.