Przyszłość 3-3 Piast

XXVII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 3-3 PIAST

W 27 kolejce Przyszłość na własnym boisku podejmowała zespół wicelidera, czyli Piast Piastów.
Lepiej wyobrazić sobie początku meczu nie mogliśmy. Piłka po strzale Piotra Stępniewskiego zatrzepotała w siatce już w 26 sekundzie. Szybki gol dodał nam skrzydeł i pierwsze minuty zdecydowanie należały do nas. W 11 minucie wszystko się zmieniło. Goście wyrównali z rzutu karnego i obraz sobotniego spotkania również się potem wyrównał, lecz mimo sytuacji z obu stron do przerwy wynik nie uległ zmianie. W 50 minucie świetnie głową uderzył Przemek Łaski, piłka uderzyła w poprzeczkę i wróciła na boisko, a tam po małym zamieszaniu dopadł do niej Mateusz Najder i wyprowadził Przyszłość ponownie na prowadzenie, tym samym ustrzelając już 15 bramkę w sezonie. Piastów po stracie drugiego gola szybko się otrząsnął i wypracował sobie minimalną przewagę, będąc kilkakrotnie bliskim ponownemu wyrównaniu. Ich ataki przyniosły im korzyść na kwadrans przed końcem meczu. W ciągu 2 minut strzelili nam 2 gole i nasza sytuacja diametralnie się zmieniła. Zespół z Piastowa nie nacieszył się długo z prowadzenia, bo już w 84 minucie strzałem głową stan meczu wyrównał Maciej Ćwiąkała.  Nasz stoper kilka minut później mógł powtórzyć swój wyczyn, ale w niemal identycznej sytuacji tym razem minimalnie się pomylił i sobotnie starcie skończyło się podziałem punktów.

Skład: Kamiński- Onkiewicz, Ćwiąkała, Welk- Nowak, Sypuła, Łaski, Mrozik, Kawalec- Najder (78′ Pawlicki), Stępniewski

Gole: 1′ Stępniewski, 50′ Najder, 84′ Ćwiąkała- 11′ Tarwacki, 74′ Melich, 75′ Wasilewski

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.