Przyszłość 5-1 Milan

XXV Kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 5-1 Milan

W piękną, upalną majową sobotę Przyszłość  w ramach 25 kolejki Ligi Okręgowej zmierzyła się na własnym boisku z Milanem Milanówek.
Żaden z zespołów nie ruszył od pierwszych minut do zdecydowanej ofensywy. Początkowo gra toczyła się dość powoli i nie zapowiadało się na gole. Jednak w 11 minucie arbiter wskazał na wapno, gdy uznał, że zawodnik Przyszłości faulował gracza gości. Niestety z 11 metrów piłkarz Milanu nie pomylił się i musieliśmy gonić wynik. Nie zajęło nam to dużo czasu, bo już 5 minut później wyrównującego gola pięknym centrostrzałem zdobył Damian Mrozik. Kwadrans później w równie ciekawy sposób zdobyliśmy kolejną bramkę. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Piotr Bałajzy, bramkarz nie sięgnął piłki, a ta dotknęła jeszcze  obrońcę Milanu i wpadła do siatki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa w pełni należała do nas. Trzeciego gola strzeliliśmy już w 47 minucie  po strzale Mateusza Najdera. W kolejnych fragmentach spotkania mieliśmy jeszcze wiele okazji do podwyższenia rezultatu. Warta odnotowania jest chociażby sytuacja z 57 minuty, w której strzał głową Mateusza Najdera bramkarz Milanu z wielkimi problemami sparował na poprzeczkę. Na 4 gola przyszło nam poczekać aż do 81 minuty, gdy golkipera gości pokonał Piotr Bałajzy. Wynik ustalił w 90 minucie Adam Sypuła, który pewnie wykonał 11-stkę podyktowaną po faulu bramkarza Milanu na Mateuszu Najderze.

Skład: Rybus- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy- Sypuła, Komorowski, Welk, Mrozik (79′ Pawlicki)- Najder, Stępniewski

Gole: 16′ Mrozik, 30′ samobójcza, 47′ Najder, 81′ Piotr Bałajzy, 90′ Sypuła (k) – 11′ Michaeli

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.