Świt 0-2 Przyszłość

XXIV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: ŚWIT 0-2 PRZYSZŁOŚĆ

W 24 serii gier rywalem Przyszłości był zespół Świtu Warszawa.
O pierwszej połowie spotkania nie ma co za wiele się rozpisywać. Licznie zgromadzeni kibice na obiekcie Świtu nie oglądali fascynującego widowiska. To nasz zespół miał minimalną przewagę, ale przede wszystkim brakowało strzałów. Po zmianie stron o włos od wyjścia na prowadzenie byli gospodarze, gdy w zamieszaniu podbramkowym ich zawodnik uderzył tuż nad poprzeczką. Chwilę później 2 groźne sytuacje miała Przyszłość, ale strzały Mateusza Najdera i Damiana Mrozika nieznacznie minęły bramkę. W 62 minucie w końcu dopięliśmy swego, gdy gola zdobył Mateusz Najder. Kilka minut później z pierwszej piłki zza pola karnego  pięknie uderzył Adam Sypuła i futbolówka po odbiciu od słupka zatrzepotała w siatce. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale brakowało skuteczności. W drugiej połowie byliśmy niewątpliwie zespołem lepszym i swoją grą w pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

Skład: Rybus- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy- Nowak (84′ Pawlicki), Komorowski, Sypuła, Mrozik (84′ Chojecki)- Stępniewski, Najder

Gole: 62′ Najder, 70′ Sypuła