Przyszłość 0-2 Józefovia

XXIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 0-2 JÓZEFOVIA

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak i było z naszą 7 meczową passą bez porażki.

Józefovia ruszyła na nas od samego początku. I szybko przyniosło to pożądany dla niej skutek, gdyż już po 5 minutach gry było 1-0 dla gości. Po wyjściu na prowadzenie zespół z Józefowa kompletnie zmienił swoje nastawienie. Cofnął się do defensywy, umożliwił nam częste posiadanie piłki oraz priorytetem dla niego stały się kontry i wywalczanie rzutów wolnych poprzez częste padanie na murawę po kontakcie z piłkarzami Przyszłości. Niestety sędzia zazwyczaj dawał się nabrać i gwizdał faule na korzyść gości, których podyktował ponad 20 (!!!) w przeciągu całego meczu, co dodatkowo zabierało nam cenny czas. Kompletne inna sprawa to nasza dyspozycja tego dnia. Nie potrafiliśmy operować piłką, wymiana kilku podań sprawiała nam problem, a w naszych szeregach obronnych panował duży chaos. Widoczny był brak Przemka Bałajzego i Adama Onkiewicza. Nieco lepiej prezentowaliśmy się po przerwie, gdy na boisku pojawił się Piotr Stępniewski, ale okres naszej niezłej gry skończył się w 60 minucie. Wtedy właśnie arbiter podyktował rzut karny dla Józefovii, który goście bez problemów wykorzystali. Po tym golu już niewiele ciekawego działo się na boisku. Zespół z prawej strony Wisły skupiony był na utrzymaniu wyniku, a nasza nadzieja na korzystny rezultat z minuty na minutę słabła. W ostatnich sekundach spotkania mieliśmy okazję do trafienia na otarcie łez, gdy sędzia po zagraniu ręką przez zawodnika gości podyktował rzut karny. Niestety Mateusz Najder pomylił się z 11 metrów i rezultat nie uległ już zmianie.

Skład: Rybus- Kawalec (72′ Pawlicki), Welk, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Nowak, Muskalski (46′ Stępniewski), Sypuła, Mrozik (79′ Komorowski)- Najder, Łaski

Gole: 5′ Makulec, 60′ Poszalski

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.