Nowi zawodnicy dołączyli do Przyszłości

Nowi zawodnicy dołączyli do Przyszłości!

Dwóch zawodników dołączyło przed sezonem do Przyszłości.

Pierwszy z nich to występujący na pozycji bramkarza 24-letni Jakub Nowicki. Przygodę z piłką rozpoczął on w wieku 8 lat w RKS Okęciu.  Mając 16 lat przeniósł się do SMS Kraków w którym miał okazję trenować z zespołami Cracovii oraz Garbarni Kraków. Po roku Kuba przeszedł do holenderskiego Telstar Velsen-IJmuiden, klubu występującego obecnie na drugim poziomie rozgrywkowym. Po 2 latach spędzonych w Holandii nasz nowy bramkarz wrócił do Okęcia. Przez ostatni rok bez klubu.

Drugim z zawodników którzy zasilili nasze szeregi jest Jakub Cieślak. Ten urodzony w 1987 roku stoper z dorosłą piłką po raz pierwszy styczność miał w grającej na III poziomie rozgrywkowym Gwardii Warszawa. Następnie na rok trafił do Przyszłości, a od nas do Dolcanu Ząbki. Z tym klubem Kuba awansował z III do I Ligi, w której zdołał zadebiutować w meczu z Motorem Lublin. Na rundę wiosenną sezonu 2008/09 przeniósł się do II Ligowej Nidy Pińczów, a następnie na rok wrócił na Rybnicką 25, gdy gościła u nas po raz ostatni IV Liga. Później Kubę czekały  występy w III oraz IV Lidze w Marcovii Marki, Okęciu Warszawa, Huraganie Wołomin i w końcu w KS Raszyn, z którego to teraz wraca do Przyszłości Włochy, aby pomóc nam w bojach na poziomie Ligi Okręgowej.

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia. Aby okres spędzony w naszym klubie obfitował w sukcesy zarówno zespołowe jak i indywidualne!

O kolejnych ruchach kadrowych będziemy informowali na bieżąco.

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.