I Kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 0-0 LKS Chlebnia

I kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 0-0 LKS Chlebnia

W meczu pierwszej kolejki Ligi Okręgowej Przyszłość na własnym boisku zmierzyła się z trzecią siłą minionego sezonu, czyli z zespołem LKS Chlebni. Warto wspomnieć, że w  drużynie gości nie występuje już król strzelców zeszłych rozgrywek, czyli Michał Ocipka, który został zawodnikiem Błonianki.
Po dzisiejszym spotkaniu można było spodziewać się, że będzie wyrównane i rzeczywiście takie było. Pierwsza połowa była minimalnie lepsza w wykonaniu Przyszłości. Gra toczyła się częściej na połowie Chlebni, mieliśmy kilka ciekawych akcji, które mogły zakończyć się golem. Goście tworzyli zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry. Po zmianie stron tym razem nieco lepiej prezentował się rywal. W 53 minucie strzał gracza Chlebni z trudem obronił Jakub Rybus, a dobitkę zablokował jeden z naszych obrońców. Na szczęście okres lepszej gry gości udało nam się przetrwać bez stracenia gola. Ostatni kwadrans gry to czas otwarcia się obu drużyn, które odważniej ruszyły do ataku. W końcu w 81 minucie po strzale Mateusza Najdera piłka zatrzepotała w siatce, ale zdaniem arbitra nasz napastnik był na pozycji spalonej i trafienia nie uznał. Wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się zasłużonym remisem.

Rybus- Cieślak, Onkiewicz, Welk, Piotr Bałajzy- Nowak (72′ Łaski), Muskalski, Milewski (54′ Najder), Mrozik- Sypuła, Stępniewski