Kolejny zawodnik dołączył do Przyszłości

Kolejny zawodnik dołączył do Przyszłości

Nowym zawodnikiem Przyszłości został Sebastian Milewski. Urodzony w 1984 roku pomocnik zdążył zadebiutować w naszych barwach już w pierwszym meczu nowego sezonu  z LKS Chlebnią. Sebastian większość kariery spędził na poziomie Ligi Okręgowej. W ostatnich latach występował między innymi w GLKS Nadarzyn, LKS Chlebni, Zaborowiance Zaborów, a w ostatnim sezonie reprezentował barwy Świtu Warszawa. Nowemu zawodnikowi życzymy wielu sukcesów w barwach Przyszłości.

Sebastian Milewski nie jest pierwszym graczem, który dołączył do nas tego lata. O sprowadzonych niedawno zawodnikach przeczytać można klikając  >TUTAJ< .

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.