Zmiana trenera w I drużynie Przyszłości

Zmiana trenera w I drużynie Przyszłości

W poniedziałek 9 stycznia oficjalnie zaprezentowano nowego trenera pierwszej drużyny Przyszłości. Został nim po półrocznej przerwie ponownie Sebastian Kęska.

Nasz nowy-stary szkoleniowiec przyszedł do Przyszłości w 2011 roku jeszcze jako zawodnik. Miał na swoim koncie łącznie ponad 100 meczów w Ekstraklasie i na jej zapleczu. Trenerem po raz pierwszy został ogłoszony 15 stycznia 2014 roku. W trwającym już wtedy sezonie nasz zespół uplasował się na 9 miejscu. W kolejnym była już to 5 lokata, a w zeszłym sezonie- 3 miejsce. Łącznie od 15.01.2014. do 15.06.2016 pod wodzą Pana Kęski w 76 meczach ligowych zdobyliśmy 125 punktów, strzelając przy tym 224 bramki, a tracąc 143.

Nowemu trenerowi jako asystent pomagać będzie grający od lat w naszym klubie Artur Bałajzy. Kierownikiem drużyny pozostanie Pan Jarosław Pszczółkowski, a za opiekę medyczną nadal odpowiadać będzie Pan Jacek Olejnik.

W trwającym obecnie sezonie nasz zespół plasuje się na 10 lokacie, zajmując ostatnie z miejsc gwarantujących bezpieczne utrzymanie. Jak dotąd wywalczyliśmy 18 punktów, strzelając 26, a tracąc 25 goli.

Przyszłości w zbliżającej się rundzie nie poprowadzi więc już trener Janusz Kaczmarek, któremu dziękujemy za trud i czas włożony w rozwój naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.