Single Blog Title

This is a single blog caption

XV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 1-1 ŻYRARDOWIANKA

W ostatnim z tegorocznych meczów naszym przeciwnikiem była Żyrardowianka.

Spotkanie już od pierwszych minut obfitowało w groźne sytuacje zarówno pod jedną, jak i pod drugą bramką. W 25 minucie to naszej drużynie udało się wyjść na prowadzenie. Po rzucie rożnym piłka oddalona została przez bramkarza gości poza pole karne, ale tym był Adam Sypuła, który swoim strzałem zapewnił nam otwarcie wyniku. Po tym golu to my byliśmy bliżej podwyższenia prowadzenia niż goście wyrównania. Niestety żadna z naszych kolejnych wyśmienitych okazji nie znalazła drogi do siatki. Po zmianie stron to Żyrardowianka miała przewagę. W 56 minucie arbiter podyktował dla naszego rywala rzut karny, który zawodnik przeciwnika pewnie wykorzystał. Następnie zespół z Żyrardowa jeszcze kilkakrotnie był bliski kolejnego trafienia, ale dzięki świetnie dysponowanemu Adamowi Macutkiewiczowi wynik nie uległ już zmianie na naszą niekorzyść. Tak więc Przyszłość w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej podzieliła się punktami z Żyrardowianką.

Skład: Macutkiewicz- Muskalski, Ćwiąkała, Welk, Piotr Bałajzy- Nowak (70′ Artur Bałajzy), Sypuła, Bieńkowski, Przemysław Bałajzy (85′ Komorowski)- Najder (60′ Chojecki), Mrozik (83′ Jakub Pawlicki)

Gole: 25′ Sypuła – 56′ Pakos

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.