Żyrardowianka 7-2 Przyszłość

XXX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: ŻYRARDOWIANKA 7-2 PRZYSZŁOŚĆ

W ostatniej kolejce sezonu 2016/17 naszym przeciwnikiem była Żyrardowianka Żyrardów.
Problemy kadrowe w naszych szeregach od początku meczu wdawały się we znaki i w pierwszych minutach lepsze wrażenie robili gospodarze. W 26 minucie po nieporozumieniu w naszej defensywie Żyrardowianka wyszła na prowadzenie, jednak już po 3 minutach wyrównaliśmy po błędzie bramkarza gospodarzy. Niestety parę minut później po rzucie rożnym sami wpakowaliśmy futbolówkę do naszej bramki, a jeszcze przed przerwą gospodarze strzelili na 3-1. Po zmianie stron, grająca w 10 po opuszczeniu boiska przez kontuzjowanego Mateusza Najdera, Przyszłość zyskała przewagę i w 61 minucie ponownie za sprawą strzału Przemka Łaskiego zmniejszyła stratę bramkową do rywali. Niestety gol na 4-2 zdobyty 2 minuty później kompletnie podciął nam skrzydła i dalsza część meczu to dominacja Żyrardowianki, która zdołała strzelić jeszcze 3 gole i wygrać aż 7-2, co jest dla nas najwyższą porażką w zakończonym właśnie sezonie.

Skład: Rybus- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Stępniewski- Nowak, Komorowski, Sypuła, Pawlicki- Najder, Łaski

Gole: 29′, 61′ Łaski

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.