Ryś 0-10 Przyszłość

XXVIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: RYŚ 0-10 PRZYSZŁOŚĆ

Pierwszym z naszych zaplanowanych na czerwiec meczów było starcie wyjazdowe z Rysiem Laski.
Początkowo mecz nie porywał. Pierwszy kwadrans był spokojny, bez groźnych sytuacji pod zarówno bramką Rysia, jak i naszą. W końcu nim ten pierwszy kwadrans zdążył upłynąć oddaliśmy dwa ciosy. W 14 i 15 minucie w pole karne wrzucał Karol Nowak, gdzie akcje na 1-0 wykończył Mateusz Najder,  a na 2-0 Damian Mrozik. Jeszcze nim pierwsza połowa minęła prowadzenie podwyższył Karol Nowak, który był szybszy od bramkarza Rysia, minął go i trafił bez problemów do pustej bramki. Druga połowa to już była istna egzekucja Rysia. W 52 minucie na 4-0 podwyższył Adam Sypuła, a w 65 po wrzutce Łukasza Kawalca drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Mateusz Najder. W 71 wyśmienitego gola strzelił Marcin Welk, który nie dał szans bramkarzowi strzałem z rzutu wolnego z blisko 30 metrów. Następnie 2 bramkami popisał się Piotr Stępniewski, później na 9-0 podwyższył Karol Nowak, a w 87 minucie Piotr Stępniewski strzelił 3 gola, tym samym ustrzelając hat-tricka i ustalając wynik meczu na 10-0 dla Przyszłości.

Skład: Rybus-  Kawalec, Welk, Onkiewicz (67′ Komorowski), Piotr Bałajzy- Nowak, Muskalski, Sypuła, Mrozik(46′ Pawlicki)- Najder, Stępniewski

Gole: 14′, 65′ Najder, 15′ Mrozik, 33′, 85′ Nowak,  52′ Sypuła, 71′ Welk, 75′, 81′, 87′ Stępniewski