KS TERESIN 2-1 PRZYSZŁOŚĆ

XXV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: KS TERESIN 2-1 PRZYSZŁOŚĆ

W piątkowy wieczór w ramach 25 kolejki Ligi Okręgowej Przyszłość zmierzyła się na wyjeździe z drużyną KS Teresin. Boisko tego zespołu nie jest dla nas szczęśliwe. Od kilku lat nie potrafiliśmy tam wygrać i mieliśmy świadomość, że i tym razem czeka nas ciężkie zadanie.

Niestety klątwa szybko dała o sobie znać. W 5 minucie padł gol samobójczy, a w 27 strzał zza pola karnego skozłował przed Kubą Rybusem, czym go zmylił i też wylądował w siatce. W takich okolicznościach gospodarze wyszli na 2-bramkowe prowadzenie. Odpowiedzieć udało nam się w 36 minucie, gdy Kuba Pawlicki strzelił do pustej bramki, wykorzystując tym samym straszliwy błąd defensywy rywala. Jeszcze przed przerwą Teresin dwa razy zbliżył się do zdobycia kolejnego gola, ale czujny był nasz bramkarz, który dwukrotnie popisał się skutecznymi interwencjami. Po zmianie stron lepiej prezentowała się Przyszłość. Niestety nie przełożyło się to na gole i po raz kolejny wyjechaliśmy z Teresina bez punktów. Szkoda tym bardziej, że remis byłby raczej sprawiedliwszym wynikiem.

Skład: Rybus- Onkiewicz, Cieślak, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Mrozik (84′ Król), Muskalski (67′ Emiroglu), Sypuła, Yusupov- Najder, Pawlicki (64′ Kawalec)

Gole: 36′ Pawlicki – 5′, 27′ KS Teresin