PRZYSZŁOŚĆ 0-4 GROM

XXVI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 0-4 GROM

W środę 23 maja przy Rybnickiej zmierzyliśmy się z walczącym o awans Gromem Warszawa.

Początek był dość obiecujący. Częściej niż rywal utrzymywaliśmy się przy piłce, a w 9 minucie byliśmy o włos od strzelenia gola. Mateusz Najder zagrał z prawej strony wzdłuż bramki, a strzał Bohy cudem obronił golkiper przeciwnika. Grom był tego dnia jak bokser, który rzadko wyprowadza ciosy, ale gdy już to robi, to ze zdumiewającą siłą i skutecznością. I tak oto w 14 minucie bliźniacza akcja do tej naszej sprzed 5 minut skończyła się wyjściem gości na prowadzenie, a 3 minuty później sytuacja sam na sam z bramkarzem skończyła się kolejnym golem i było już 2-0. W 33 minucie Grom wyprowadził kolejny cios i wynik 3-0 do przerwy na pewno nie napawał optymizmem. W drugiej połowie rzeczywiście nie pokazaliśmy siły, która by mogła zaszkodzić Gromowi. To rywal nas dobił za sprawą rzutu karnego z 78 minuty. Rywal spokojnie doprowadził wysokie prowadzenie do końca i wywiózł komplet punktów.

Skład: Rybus- Onkiewicz, Cieślak (71′ Król), Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Nowak, Sypuła, Muskalski (60′ Emiroglu), Yusupov (68′ Łaski)- Kawalec (46′ Mrozik), Najder (68′ Pawlicki)

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.