PRZYSZŁOŚĆ 3-3 AP ŻYRARDÓW

XXIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 3-3 AP ŻYRARDÓW

W 23 kolejce Ligi Okręgowej przeciwnikiem Przyszłości był zespół AP Żyrardów.

Spotkanie rozpoczęliśmy odważnie i opłaciło nam się to, gdyż już po 9 minutach wyszliśmy na prowadzenie. Niestety radość nie trwała długo, bo już 5 minut później był remis. Tuż przed przerwą rywal po rzucie karnym wyszedł na prowadzenie. Po zmianie połów nasz zespół nadal prezentował się na tle solidnego przeciwnika bardzo dobrze. W końcu dopięliśmy swego. W 73 minucie Mateusz Najder wyrównał stan meczu, a 9 minut później poszliśmy za ciosem i ten sam zawodnik zdobył bramkę na 3-2. Wydawać się mogło, że 3 punkty zostaną na Rybnickiej i Przyszłość pokona walczącego o awans rywala, jednak w doliczonym czasie gry arbiter podyktował kontrowersyjny rzut karny dla zespołu z Żyrardowa, a ten skorzystał z tego prezentu i starcie skończyło się tylko podziałem punktów.

Skład: Rybus- Bednarski, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy- Nowak, Muskalski, Mrozik, Król (68′ Emiroglu)- Najder, Pawlicki

Gole: 9′ Pawlicki, 73′, 82′ Najder- 14′, 44′, 90+1′ AP Żyrardów

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.