PRZYSZŁOŚĆ 1-2 NAPRZÓD S.BABICE

XXII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 1-2 NAPRZÓD STARE BABICE

Po wysokiej porażce z SEMP-em okazję do rehabilitacji mieliśmy tydzień poźniej z przedostatnim w tabeli Naprzodem Stare Babice.

Goście odważnie rozpoczęli spotkanie. Od razu przeszli do ofensywy, co jednak przyniosło dla nich skutek odwrotny od zamierzonego. W 16 minucie po rzucie rożnym bitym przez Piotra Bałajzego na krótki słupek gola głową strzelił Łukasz Kawalec. Po bramce spotkanie bardziej się wyrównało, ale z naszych kilku okazji żadnej nie udało zamienić się ponownie na gola. Udało się to Naprzodowi z rzutu karnego w 33 minucie. Do przerwy wynik remisowy nie uległ już zmianie, ale uległa jej liczba zawodników na boisku. W 44 minucie drugą żółtą kartką ukarany został Kuba Cieślak. Po zmianie stron przeciwnik nadal nacierał. Zespół ze Starych Babic prezentował się dobrze i nie było na boisku widoczne, kto tu walczy o utrzymanie. W 60 minucie po zagraniu za naszą linię obrony napastnik rywala uprzedził naszego bramkarza, strzelił nad nim i Naprzód wyszedł na prowadzenie. Słabo dysponowana Przyszłość przez dalsze pół godziny gry nie pokazała już niczego szczególnego. Goście panowali nad wydarzeniami boiskowymi i zasłużenie wygrali, a my drugi mecz z rzędu kończymy bez choćby punktu. Do końca sezonu pozostało 8 meczów, z czego 4 gramy z zespołami walczącymi o awans, a 4 z drużynami będącymi obok nas w środku tabeli.

Skład: Rybus- Bednarski, Cieślak, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Nowak (82′ Król), Sypuła, Łaski (42′ Mrozik), Yusupov- Kawalec, Najder (87′ Pawlicki)

Gole: 16′ Kawalec – 33′, 60′ Naprzód Stare Babice

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.