Pogoń II 2-2 Przyszłość

XXII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: POGOŃ II 2-2 PRZYSZŁOŚĆ

Po serii 6 wygranych z rzędu Przyszłość zmierzyła się na wyjeździe z rezerwami Pogoni Grodzisk.

Nasz rywal na pojedynek z nami wsparł się licznie graczami z pierwszego zespołu Pogoni, który jest niekwestionowanym liderem w IV Lidze. W pierwszych minutach meczu z nami nie było tego widać. Biało-zieloni po prostu byli zespołem lepszym, który wypracowywał sobie znacznie więcej okazji bramkowych. Pomimo tego to gospodarze byli o włos od wyjścia na prowadzenie w sytuacji sam na sam z 30 minuty, gdy ich napastnik przegrał pojedynek z naszym bramkarzem. Na kilka minut przed przerwą w końcu dopięliśmy swego. Świetnie wyrzucił piłkę z autu w pole karne Przemek Bałajzy, a tam w doskonałej sytuacji znalazł się Mateusz Najder i strzałem głową nie dał szans golkiperowi Pogoni. Po zmianie stron również prezentowaliśmy się solidnie, ale nadal mocno raziła nieskuteczność. W końcu zemściło się to na nas. W 72 i 74 minucie gospodarze zadali nam 2 szybkie ciosy po których to my staliśmy się zespołem goniącym wynik. Dużo czasu nam to nie zajęło, gdyż już w 75 minucie po rzucie różnym wykonanym przez Piotra Bałajzego kolejną bramkę głową strzelił Mateusz Najder. Przez ostatni kwadrans obie drużyny, pomimo widocznego zmęczenia, resztkami sił usiłowały wydrzeć zwycięstwo. Byliśmy bardzo blisko osiągnięcia celu tuż przed upływem regulaminowego czasu gry, gdy w dogodnej sytuacji znalazł się Damian Mrozik, ale okiwany rywal pociągnął go na ziemię wraz ze sobą, jednak doskonale widzący to sędziowie nie dopatrzyli się faulu. Zauważyli go jednak w doliczonym czasie gry, gdy za rzekome przewinienie wyrzucili z boiska Adama Onkiewicza. Wynik nie uległ już zmianie i tym oto sposobem nie udaje nam się podtrzymać zwycięskiej passy, ale wciąż jesteśmy jedyną drużyną niepokonaną na wiosnę.

Skład: Rybus- Welk (81′ Pajor), Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy- Nowak, Przemek Bałajzy, Sypuła, Kawalec- Najder, Mrozik

Gole: 40′, 75′ Najder – 72′ Szymerski, 74′ Kołodziejski

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.