Naprzód B. 1-4 Przyszłość

XVIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: Naprzód Brwinów 1-4 Przyszłość

W ostatniej marcowej serii gier rywalem Przyszłości był zamykający tabelę Naprzód Brwinów.

Początek spotkania nie był szczególnie porywający i nie obfitował w sytuacje podbramkowe, choć minimalną przewagę miała Przyszłość. W 27 minucie Maciek Ćwiąkała zagrał prostopadłą piłkę do debiutującego Yusupova, ale zagranie wydawało się zbyt mocne i futbolówka zmierzała na aut bramkowy. Nie dla Tadżyka, który po raz pierwszy zaprezentował swoją wyjątkową szybkość, zdążył dogonić piłkę i zagrał ją w pole karne. Tam był Łukasz Kawalec, który pokonał bramkarza Naprzodu i na nic zdała się interwencja obrońcy próbującego wybić piłkę z linii bramkowej. Gol dodał nam pewności siebie i jeszcze przed przerwą podwyższyliśmy prowadzenie, gdy bramkę po podaniu za plecy obrońców Adama Sypuły zdobył Mateusz Najder. Po zmianie stron nasza przewaga była jeszcze wyraźniejsza. W 55 minucie sfaulowany w polu karnym został Karol Nowak, ale przewinienia nie dostrzegł arbiter. Na szczęście chwilę później sprawiedliwości stało się zadość, gdy gola na 3-0 zdobył w zamieszaniu podbramkowym ponownie Mateusz Najder. Następnie, zaledwie po upływie 5 minut, było już 4-0. Łukasz Muskalski świetnie wypatrzył na skrzydle Yusupova, a ten wbiegł w pole karne i zagrał do Łukasza Kawalca, któremu nie pozostało nic innego jak trafić do pustej bramki. Nie można jednak powiedzieć, że zespół z Brwinowa był kompletnie bezradny i nie miał swoich sytuacji. Rywal parę razy był bliski zmniejszenia straty, a nawet w końcu osiągnął swój cel. W 77 minucie Naprzód zdobył bramkę na otarcie łez z rzutu rożnego i było to ostatnie trafienie, jakie kibice zobaczyli tego dnia na boisku w Brwinowie. Ostatecznie Przyszłość pokonała zamykający tabelę Naprzód 4-1.

Skład: Rybus- Bednarski, Ćwiąkała, Cieślak, Piotr Bałajzy- Nowak, Muskalski, Sypuła (67′ Emiroglu), Yusupov (77′ Król)- Kawalec, Najder (74′ Pawlicki)

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.