PRZYSZŁOŚĆ 4-0 KS TERESIN

XIX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 4-0 KS TERESIN

Po 3 zwycięstwach z rzędu Przyszłość na własnym boisku podejmowała zajmujący 4 miejsce w tabeli KS Teresin.
Świetnie rozpoczęliśmy to spotkanie, gdyż już po 6 minutach gry w  zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki skierował Łukasz Muskalski. Niestety w tej akcji nabawił się urazu i po chwili musiał opuścić boisko. Przyszłość przez cały czas miała minimalną przewagę. Kontrolowała przebieg gry i  częściej znajdowała się przy piłce. W 23 minucie nasz zespół miał rzut wolny z którego dośrodkowywał Adam Onkiewicz. Futbolówka powędrowała na skraj pola karnego, gdzie był Piotr Bałajzy, który głową zgrał do środka do Mateusza Najdera. Nasz napastnik przyjął piłkę na klatkę piersiową i silnie uderzył w światło bramki. Z jego strzałem nie poradził sobie bramkarz gości i kibice przy Rybnickiej cieszyć się mogli z 2 gola dla biało-zielonych. Do przerwy obraz gry jak i wynik nie uległy już  zmianie. W drugą połowę również weszliśmy z  przytupem.W 52 minucie  świetną akcje przeprowadził Damian Mrozik, po której bramkę na 3-0 zdobył Mateusz Najder. Po tym trafieniu spuściliśmy z tonu, a goście coraz częściej starali się sforsować naszą defensywę.I byli bardzo blisko osiągnięcia celu, gdy w 78 minucie ich zawodnik z najbliższej odległości nie trafił do pustej bramki, ale w słupek. Już w doliczonym czasie gry arbiter podyktował jedenastkę dla Przyszłości, którą pewnie wykonał Przemysław Bałajzy, tym samym ustalając wynik spotkania a 4-0 i pieczętując nasze 4 zwycięstwo z rzędu.

Skład: Rybus- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy (72′ Welk)- Nowak (76′ Pajor), Przemysław Bałajzy, Muskalski (10′ Sypuła), Mrozik- Najder (83 Komorowski), Stępniewski

Gole: 6′ Muskalski, 23′,52′ Najder, 90+1′ Przemysław Bałajzy