Single Blog Title

This is a single blog caption

XIV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 1-2 KS RASZYN

W ostatnim domowym meczu w 2017 roku Przyszłość podejmowała spadkowicza z IV Ligi, czyli zespół KS Raszyn.
To goście byli faworytami sobotniego spotkania, ale Przyszłość odważnie wyszła z nastawieniem na ofensywną grę i dążyła do szybkiego strzelenia gola. I dopięła swego w 14 minucie, gdy po wrzutce z prawej strony Maćka Ćwiąkały bramkę głową zdobył Mateusz Najder. Wyjście na prowadzenie nie spowodowało cofnięcia się. Nasz zespół cały czas parł do przodu i miał przewagę przez całą pierwszą część spotkania, ale to goście byli konkretniejsi. Jeden z dwóch oddanych w pierwszej połowie celnych strzałów wystarczył im na wyrównanie i miało to miejsce w 22 minucie. Po zmianie stron o włos od 2 gola byliśmy już w 52 minucie, gdy Adam Sypuła w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w poprzeczkę. Niewykorzystana sytuacja zemściła się już 2 minuty później i to my musieliśmy zacząć gonić wynik mimo dobrej gry. Niestety prowadzenie gości wprowadziło w ich szeregi spokój. W ostatnich 2 kwadransach meczu nasza gra nie była już tak imponująca jak w pierwszej połowie meczu i ostatecznie zeszliśmy z boiska jako zespół pokonany. W doliczonym czasie gry Raszyn miał jeszcze 2 świetne okazję na podwyższenie rezultatu, ale w obu sytuacjach na medal spisał się Kuba Rybus.

Skład: Rybus- Stępniewski, Welk, Cieślak, Piotr Bałajzy (73′ Nowak)- Król (73′ Kawalec), Onkiewicz (62′ Mrozik), Ćwiąkała (89′ Emiroglu), Sypuła- Najder, Łaski (78′ Bednarski)

Gole: 14′ Najder- 22′, 54′ Raszyn

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.