Single Blog Title

This is a single blog caption

XIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: KS KONSTANCIN 1-4 PRZYSZŁOŚĆ

W ostatnim październikowym meczu Przyszłość zagrała na wyjeździe z KS Konstancin.
Mecz rozgrywany był w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Zimno, wietrznie, mokro, a na murawie ślisko. W zaistniałej sytuacji ciężko było o zawody na wysokim poziomie, ale w tej trudnej aurze lepiej radzili sobie biało-zieloni, którzy mieli minimalną przewagę. W 13 minucie w pole karne wrzucał Adam Onkiewicz, a niepilnowany Mateusz Najder uderzył głową obok bramki. W tym przypadku sprawdziło się powiedzenie „Co się odwlecze to nie uciecze ” i 11 minut później wyszliśmy na prowadzenie. Sebastian Król dobiegł do linii końcowej, wycofał piłkę do Przemka Łaskiego, a on przyjął ją, uderzył i udało mu się pokonać bramkarza konstancinian. Chwilę później gospodarze mogli wyrównać, ale w sytuacji sam na sam Jakub Rybus wyszedł z bramki i odpowiednio skrócił kąt, czym zmusił gracza rywali do niecelnego strzału. Niestety już w 37 minucie nasz bramkarz nie dał rady uchronić nas przed stratą gola. Wypluł strzał z dystansu przed siebie, a czychający napastnik Konstancina wykorzystał to i wyrównał stan meczu. Na szczęście jeszcze przed przerwą ponownie wyszliśmy na prowadzenie. Piotr Bałajzy wrzucał z rzutu wolnego z 40 metra, futbolówka minęła wszystkich i wylądowała w bramce. Po przerwie im bliżej było do gwizdka kończącego mecz tym nasza przewaga stawała się wyraźniejsza. Pierwszy gol po zmianie stron padł dopiero w 82 minucie gdy wrzutka Łukasza Kawalca z rzutu wolnego zakończyła się skutecznym strzałem głową Mateusza Najdera. Rywala dobiliśmy w doliczonym czasie gry za sprawą kolejnego trafienia Przemka Łaskiego, a kolejną asystę zaliczył wtedy Łukasz Kawalec, którego wejdzie na boisko w 70 minucie było strzałem w 10. Przyszłość wygrała z KS Konstancin pewnie 4-1 i jest to jej pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

Skład: Rybus- Stępniewski, Welk, Cieślak, Piotr Bałajzy- Król (77′ Nowak), Onkiewicz (87′ Chojecki), Ćwiąkała, Mrozik (70′ Kawalec)- Łaski, Najder (84′ Bednarski)

Gole: 24′, 90+3′ Łaski, 42′ Piotr Bałajzy, 82′ Najder  – 37′ Konstancin

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.