VIII kolejka Klasy A: Perła 4-1 Przyszłość

VIII kolejka Klasy A
09.10.22.
Perła 4-1 Przyszłość

Początek meczu nie zwiastował jednostronnego widowiska. Oba zespoły podjęły kilka prób zaskoczenia rywala i gole wydawały się być jedynie kwestią czasu. W 27 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Wyprowadzili ładną akcje po naszej stracie i w stuprocentowej sytuacji umieścili piłkę w siatce. Od tego momentu nasza gra zaczęła się sypać. Po dwóch minutach było już 2-0, a jeszcze przed przerwą Perła podwyższyła na 3-0. W drugą połowę weszliśmy z wiarą, która jednak z minuty na minutę wraz z kolejnymi niepowodzeniami w ofensywie słabła. Kilka razy zakotłowało się pod bramką rywala, kilka razy z dystansu uderzył Damian Mrozik- i do szczęścia brakowało mu bardzo niewiele. Jednak tego dnia do siatki trafiali tylko zawodnicy Perły. W 76 minucie zespół ze Złotokłosu podwyższył prowadzenie na 4-0, a w strzeleniu honorowego gola pomógł nam obrońca Perły, od którego po kiksie naszego zawodnika odbiła się piłka i wpadła do bramki. Ostatecznie Przyszłość przegrała w Złotokłosie aż 4-1. Nadal jesteśmy bez wygranej na wyjeździe, od 3 meczów nie potrafimy w ogóle wygrać, a za tydzień czeka nas mecz z liderem. Pora się obudzić!

Skład: Rozen- Węgrzyniak, Subbotin, Muskalski, Lis- Grzywacz (68′ Król), Gierczuk (70′ Gębalski), Górecki (78′ Błachnio), Boha- Mrozik, Pawlicki (63′ Gielniewski)

Gole: 85′ samobój – 27′, 29′, 40′, 76′ Perła