Single Blog Title

This is a single blog caption

IX kolejka Klasy A: Przyszłość 1-3 KS Raszyn II

IX Kolejka Klasy A
15.10.22.
Przyszłość 1-3 KS Raszyn II

Po nieudanym meczu z Perłą Złotokłos nasz zespół podjął u siebie lidera- rezerwy KS Raszyn.
Do pierwszej straconej bramki wydawało się, że jesteśmy w stanie stawić czoła wymagającemu przeciwnikowi. Wypracowaliśmy kilka groźnych sytuacji, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na gola. W 20 minucie po naszym rzucie rożnym goście wyprowadzili kontratak, po którym miał miejsce faul w obrębie pola karnego- arbiter wskazał na 11 metr, a po chwili gracze z Raszyna mogli świętować zdobycie pierwszej bramki. Kilka minut później ponownie mieli powody do radości, gdy po ładnej akcji podwyższyli prowadzenie na 2-0. Tuż przed przerwą przy wyrzucie piłki koncentracji zabrakło naszemu bramkarzowi, piłkę przejął gracz Raszyna i zrobiło się 3-0. Mieliśmy całą drugą połowę na odmianę niekorzystnego wyniku. Goście wyraźnie spuścili z tonu. Odpowiedzieliśmy z rzutu karnego w 62 minucie, gdy wykorzystał go Mateusz Najder. I na tym się skończyło. Kilka razy pod bramką Raszyna zrobiło się jeszcze gorąco, ale goście byli na tyle dobrze zorganizowanym zespołem, że nie stracili kontroli nad meczem i utrzymali bezpieczne prowadzenie 3-1.

Skład: Rozen- Węgrzyniak, Rudy, Zając, Lis- Grzywacz (63′ Zapolnik), Gierczuk, Górecki (77′ Błachnio), Boha- Najder (63′ Pawlicki), Mrozik (63′ Molga)

Gole: 62′ Najder – 21′, 27′, 42′ Raszyn

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.