Sebastian Król w Przyszłości

Sebastian Król w Przyszłości

Czwartym graczem, który dołączył do nas tego lata, jest urodzony w 1997 roku Sebastian Król. Występuje on na pozycji skrzydłowego. Jako junior był zawodnikiem Olimpii Warszawa, CWKS Legii, KS Ursus oraz Dolcanu Ząbki. Poprzedni sezon spędził w Lidze Okręgowej w Świcie Warszawa i zdobył w jego barwach 2 gole i zanotował 2 asysty. W naszej drużynie Sebastian zdążył już zagrać w dwóch meczach. W pierwszym z nich popisał się asystą przy bramce Jakuba Pawlickiego, a w drugim, przeciwko swojej byłej drużynie, Świtowi, ustalił wynik spotkania na 8-3.
Życzymy wielu sukcesów w Przyszłości!

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.