Przyszłość 2-0 Piast

IV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 2-0 PIAST

Po zwycięstwie z Naprzodem Brwinów zespół Przyszłości zmierzył się przy Rybnickiej 25 z wicemistrzem Ligi Okręgowej, czyli Piastem Piastów.
Mecz od początku miał dość szybkie tempo i był wyrównany. Oglądaliśmy też bardzo dużo walki. Obie drużyny miały swoje okazje, ale większość strzałów nawet nie szybowała w światło bramki. Po zmianie stron za wiele się nie zmieniło. Dopiero ostatnie 15 minut przyniosło nam zmianę obrazu gry. Przyszłość stała się zespołem mającym znaczną przewagę i wydawało się, że kwestią czasu jest wyjście przez nas na prowadzenie. Niestety nasi zawodnicy prześcigali się w marnowaniu coraz to lepszych sytuacji. W 81 minucie po dośrodkowaniu Piotra Stępniewskiego strzał głową Mateusza Najdera minął bramkę. W 83 minucie po wrzutce z rzutu wolnego Adama Onkiewicza uderzenie Kuby Cieślaka również było minimalnie niecelne. Minutę później w świetnej sytuacji znalazł się Karol Nowak, ale wypracował tylko rzut rożny. W 86 minucie Piotr Stępniewski w dogodnej okazji strzelił jedynie w boczną siatkę. W 87 minucie z prawej strony zacentrował Łukasz Kawalec, a uderzenie głową Mateusza Najdera i tym razem poszybowało minimalnie nad bramką. Przełom nadszedł w 89 minucie. Wprowadzony 4 minuty wcześniej Ayhan Emiroglu przechwycił zbyt krótkie podanie obrońcy Piasta do bramkarza i zagrał obok zdezorientowanego golkipera do Mateusza Najdera, który umieścił futbolówkę w pustej bramce. Już 3 minuty później było 2-0, gdy z rzutu rożnego Adam Sypuła wrzucił na głowę Mateusza Najdera. Chwilę później świetną okazję mieli goście, ale ryzykowny wślizg Adama Onkiewicza uchronił nas przed utratą gola. Jednak ostatnia akcja meczu należała do nas. W 94 minucie w sytuacji sam na sam Piotr Stępniewski niestety pomylił się nieznacznie i wyniku nie udało się już podwyższyć. Przyszłość po świetnej końcówce pokonała Piasta Piastów 2-0.

Skład: Nowicki- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Stępniewski- Nowak (85′ Emiroglu), Cieślak, Muskalski (3′ Sypuła), Mrozik (60′ Król)- Łaski (68′ Bednarski), Najder (90+4′ Chojecki)

Gole: 89′, 90+2′ Najder

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.