PRZYSZŁOŚĆ 3-1 URSUS II

XXIV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 3-1 URSUS II

Po zremisowanym spotkaniu z AP Żyrardów nasz zespół zmierzył się u siebie z rezerwami KS Ursus.

Mecz rozpoczął się podobnie jak ten sprzed tygodnia, czyli szybkim wyjściem na prowadzenie. Tym razem to Kuba Cieślak wpisał się na listę strzelców po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego. Po kwadransie było już 2-0. Karol Nowak został sfaulowany w polu karnym, arbiter wskazał na 11 metr, a gola zdobył Mateusz Najder. Do przerwy dobrze prezentująca się Przyszłość nie dała sobie strzelić bramki, prowadziła grę i wynik nie uległ już zmianie. Po wznowieniu gry przycisnął nas przeciwnik i w 69 minucie zmniejszył stratę. Na szczęście trener Kęska miał nosa ze zmianami. Wprowadzony przed kwadransem Damian Mrozik asystował, a trafił przy pierwszym kontakcie z piłką Sebastian Król! 3-1! Po tym uderzeniu rywal się już nie podniósł i Przyszłość zgarnęła 3 punkty.

Skład: Rybus- Onkiewicz, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Nowak (76′ Król), Muskalski (80′ Emiroglu), Sypuła, Cieślak, Yusupov (83′ Kawalec)- Pawlicki (65′ Mrozik), Najder (72′ Łaski)

Gole: 10′ Cieślak, 27′ Najder, 76′ Król- 69′ Ursus II