Przyszłość 3-2 MKS Piaseczno

II kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 3-2 MKS II Piaseczno

W 2 kolejce Ligi Okręgowej Przyszłość zmierzyła się na własnym boisku z rezerwami MKS Piaseczno. Przeciwnik na prowadzenie wyszedł już w 3 minucie. Przeciętnie prezentująca się Przyszłość długo nie potrafiła zmienić rezultatu, ale przełamanie nadeszło w 70 minucie, gdy gola na 1-1 zdobył Damian Mrozik. Radość trwała krótko, bo chwilę później Piaseczno ponownie wyszło na prowadzenie. Nasze coraz liczniejsze ataki nie poszły na marne i w 78 minucie znów był remis po golu Bartka Kowalskiego, a w 87 minucie bramkę na wagę 3 punktów dał nam rzut karny egzekwowany przez Adama Sypułę.

Skład:Dutkowski- Kawalec, Welk, Piotr Bałajzy- Yusupov, Nowak, Oleszczuk, Mrozik (90+1 Pawlicki), Król (16′ Sypuła)- Najder (83′ Muskalski), Kowalski

Gole: Mrozik 70′, Kowalski 78′, Sypuła 87′(k)- Belka 3′, 73′

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.