Single Blog Title

This is a single blog caption

Zimowe ruchy kadrowe

Nadszedł czas by przedstawić nowych zawodników, którzy już od nadchodzącej rundy występować będą w Przyszłości Włochy.
Linię obrony zasilili 30-letni Przemysław Paś oraz 24-letni Mariusz Lisowski. Pierwszy z nich minioną rundę spędził w KS GKS Podolszyn, a wcześniej był graczem KS Raszyn. Drugi z nich trafił do nas z KS Bednarska, a dawniej grał w takich klubach jak Pomezania Malbork i Jurand Lasowice Wielkie. Do Przyszłości trafili też dwaj skrzydłowi- Łukasz Manel oraz Oskar Janiga. Łukasz ma 25 lat i ostatnio występował w II drużynie Polonii Warszawa, z kolei dla 16-letniego Oskara jest to powrót na Rybnicką 25, z której jako junior trafił on do Ursusa Warszawa.
Nowym zawodnikom życzymy spełnienia i sukcesów w biało-zielonych barwach!

Kilku graczy już w koszulkach Przyszłości nie zobaczymy. Skrzydłowy Karol Nowak został zawodnikiem Naprzodu Stare Babice, a obrońca Adam Onkiewicz grać będzie ponownie w Unii Hrubieszów, której to jest wychowankiem. Treningów z Przyszłością nie wznowił również napastnik Bartosz Kowalski. Dziękujemy im za zaangażowanie w grę w naszej drużynie i życzymy powodzenia w nowych klubach.

Rundę wiosenną Przyszłość rozpocznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w Piasecznie, gdzie zmierzy się z II drużyną MKS Piaseczno.

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.