PRZYSZŁOŚĆ 3-3 POGOŃ II

XXX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 3-3 POGOŃ II

Na koniec rozgrywek 2017/18 zmierzyliśmy się z rezerwami Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
Początek spotkania to ostra wymiana ciosów. W 5 minucie na prowadzenie wyszedł rywal, w 11 minucie wyrównał strzałem z 18 metra Kuba Cieślak, a w 16 minucie bramkę ponownie zdobył zespół z Grodziska. Na kolejnego gola przyszło nam poczekać do ostatniej akcji pierwszej połowy. Wtedy to, po wrzutce Bohy z lewej strony, strzałem głową stan meczu ponownie wyrównał Kuba Cieślak. Po zmianie połów strzelanie zaczęli goście i w 53 minucie nie pomylili się w sytuacji sam na sam. Przyszłość odpowiedziała trafieniem kwadrans później, gdy piłkę do siatki zapakował Łukasz Muskalski. To był koniec goli przy Rybnickiej, ale nie koniec emocji. Obie drużyny miały okazje do zgarnięcia pelnej puli, jednak bramkarze nie dali się więcej pokonać. Na słowa pochwały zasługuje nasz golkiper Daniel Kamiński, który wielokrotnie ratował nas w groźnych sytuacjach. Również w 93 minucie zachował zimną krew, gdy ostatnia akcja Pogoni była bliska zakończenia decydującym trafieniem. Przed spotkaniem „Kamyk” otrzymał z rąk prezesa statuetkę, gdyż było to jego pożegnalne spotkanie. Dziękujemy za wszystko!
Sobotni mecz zakończył zmagania Przyszłości w sezonie 2017/18. Nasz zespół uplasował się ostatecznie na 10 lokacie.

Skład: Kamiński- Król, Ćwiąkała, Emiroglu, Yusupov- Pawlicki (54′ Kowalski), Muskalski, Sypuła, Mrozik (62′ Piotr Bałajzy)- Najder, Cieślak

Gole: 11′, 45+1′ Cieślak, 69′ Muskalski- 5′, 16′ 53′ Pogoń II