PRZYSZŁOŚĆ 1-1 KS KONSTANCIN

XXVIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 1-1 KS KONSTANCIN

Po bardzo udanym starciu z Józefovią nasz zespół zmierzył się na własnym boisku z drużyną KS Konstancin.

Zawodnicy wysoko zawiesili sobie poprzeczkę swoją dobrą dyspozycją w Józefowie. Niestety tym razem brakowało takiego polotu jak podczas tamtego spotkania. Z pierwszej połowy warto odnotować 2 wydarzenia. Jest to trafienie Kuby Cieślaka z 21 minuty z rzutu wolnego oraz czerwona kartka dla gracza gości, którą ten otrzymał w doliczonym czasie gry za ubliżanie sędziemu. Po przerwie spodziewaliśmy się, że Przyszłość pokaże się z lepszej strony na tle osłabionego przeciwnika. Tymczasem stało się zupełnie inaczej i to Konstancin wyrównał w 47 minucie. Następnie goście nie dawali się zaskoczyć i bez większych problemów dowieźli remis do końca. Jednak mieliśmy przebłyski. Przyszłość trzykrotnie zbliżyła się do ponownego wyjścia na prowadzenie. W 76 minucie dobrze zagraliśmy za plecy obrońców, gdzie pokazał się Adam Sypuła, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz. W 83 minucie świetnie z prawej strony uwolnił się Sebastian Król i dograł świetną piłkę do Mateusza Najdera, ale ten nie trafił czysto w piłkę stojąc na wprost bramki. W 86 minucie w sporym zamieszaniu po wrzuceniu piłki w pole karne padł dla nas gol, ale nie został uznany. Później już nie udało nam się szczególnie zagrozić bramce i osłabiony Konstancin wywiózł z Włoch punkt.

Skład: Rybus- Kawalec, Onkiewicz, Cieślak, Piotr Bałajzy- Nowak (73′ Król), Sypuła, Emiroglu (81′ Welk) Yusupov (66′ Pawlicki)- Najder, Mrozik (85′ Kowalski)

Gole: 21′ Cieślak – 47′ Konstancin

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.