Przyszłość 2-1 FC Lesznowola

XXI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 2-1 FC LESZNOWOLA

W 21 serii gier Przyszłość na własnym boisku podejmowała zamykającą tabelę FC Lesznowolę.
Rywal od początku starał się postawić nam trudne warunki. Często próbował zaskoczyć nasze szeregi obronne, ale bezskutecznie. To Przyszłość miała więcej z gry i częściej była przy piłce. W 18 minucie Piotr Stępniewski świetnie zagrał na jeden kontakt z Przemkiem Łaskim i będąc już w dogodnej sytuacji pokonał golkipera gości. Z prowadzenia nie nacieszyliśmy się długo, bowiem parę chwil później FC Lesznowola zagrała sprytnie za naszą linie obrony i wykorzystała swoją najdogodniejszą z dotychczasowych sytuacji. Bramka wyrównująca radykalnie zmieniła przebieg spotkania. Przeciwnik poczuł, że jest w stanie po raz drugi umieścić piłkę w siatce i aż do przerwy konsekwentnie do tego dążył. Jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę to Przyszłość  była dosłownie o centymetry od ponownego wyjścia na prowadzenie. Po  wrzutce z rożnego  i strzale naszego gracza  futbolówka zmierzała do bramki, już była na wysokości linii, ale piłkarz gości zdołał ją wybić. Po zmianie stron obraz gry bardzo mocno uległ zmianie. Nasz zespół zamknął FC Lesznowolę na własnej połowie, co przełożyło się na drugiego gola Piotra Stępniewskiego w 56 minucie. Nie spoczęliśmy na laurach, nadal atakowaliśmy. Wielokrotnie mieliśmy świetne okazję do podwyższenia wyniku, ale celowniki mieliśmy dziś mocno rozregulowane. Na szczęście niewykorzystane okazje nie zemściły się na nas i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Skład: Rybus- Welk, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr  Bałajzy- Nowak (90+1′ Komorowski), Przemek Bałajzy, Łaski (81′ Pajor), Kawalec (88′ Pawlicki)- Najder (77′ Mrozik), Stępniewski

Gole: 18′, 56′ Stępniewski