Przyszłość 2-0 Milan

XVI kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 2-0 Milan

Niedzielne spotkanie z Milanem kończyło nasze zmagania w 2018 roku i jednocześnie było pierwszym meczem w ramach rundy wiosennej.
Pierwsze minuty należały do Przyszłości, która już po 5 minutach zmusiła bramkarza gości do wysiłku, gdy uderzenie Maćka Oleszczuka z rzutu wolnego po długim słupku z trudem zostało odbite na rzut rożny. To nie było ostatnie słowo naszego pomocnika, który miał udział przy obu bramkach dla biało-zielonych. W 18 minucie Maciek dośrodkowywał z rzutu rożnego, a jego wrzutkę strzałem głową na gola zamienił Łukasz Kawalec. Kilka minut później sam Maciek wpisał się na listę strzelców, gdy skutecznie przy słupku wykończył swoją indywidualną akcję. W ostatnich minutach pierwszej połowy obudził się Milan, ale nasza defensywa dalej nie dopuszczała do zagrożenia pod bramką Kuby Dutkowskiego. Dopiero tuż po zmianie połów drużyna z Milanówka miała bardzo dobrą okazję do zmniejszenia strat, ale lekki strzał gracza gości nie mógł zmienić rezultatu spotkania. Później gra częściej niż w pierwszej połowie toczyła się na naszej stronie boiska, ale nie wynikało z tego wiele zagrożenia. Gdy już coś się działo, to Kuba Dutkowski stawał na wysokości zadania. Jeszcze bardziej Milan przycisnął po drugiej żółtej kartce dla Bohy, którą otrzymał on w 63 minucie. Gol dla gości mógł wprowadzić wiele nerwowości w nasze poczynania, ale mieliśmy też okazje by postawić kropkę nad „i” i strzelić na 3-0. W 57 minucie wychodzący na czystą pozycję Mateusz Najder świetnie przyjął trudną piłkę i uderzył na bramkę, ale jego dobre uderzenie zdołał obronić golkiper Milanu. Chwilę później Przemek Bałajzy wykonywał aut, po którym głową uderzył Łukasz Muskalski, ale piłkę przeniósł nad poprzeczkę bramkarz. W końcu żadnemu z zespołów nie udało się w drugiej połowie zdobyć bramki i ostatecznie to Przyszłość po bramkach Łukasza Kawalca i Maćka Oleszczuka z pierwszej połowy zdobyła komplet punktów, dzięki czemu wreszcie wydostaliśmy się z przedostatniego miejsca i „zimować” będziemy na 13 lokacie.

Skład: Dutkowski- Kawalec, Cieślak, Przemysław Bałajzy (81′ Pawlicki), Yusupov- Sypuła, Oleszczuk, Muskalski, Król (27′ Nowak)- Najder, Mrozik

Gole: Kawalec 18′, Oleszczuk 26′

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.