Single Blog Title

This is a single blog caption

XIX kolejka Ligi Okręgowej: LKS Osuchów 0-3 Przyszłość

Boisko w znajdującym się tuż przy granicy z województwem łódzkim Osuchowem było w minioną sobotę areną zmagań naszego zespołu z tamtejszym LKS-em.
Od początku mieliśmy przewagę, ale brakowało sytuacji które moglibyśmy zamienić na gole. W końcu pomógł nam stały fragment gry z 15 minuty. Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzał Damian Mrozik, a bramkarz „wypluł” przed siebie wydawałoby się niezbyt trudną piłkę. Z prezentu skorzystał Łukasz Muskalski, który silnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi i interweniującym desperacko graczom gospodarzy. Gol nie wpłynął radykalnie na sytuację na boisku. Przyszłość cały czas była zespołem lepszym, ale miała też problemy z tworzeniem sytuacji. Jeszcze mniej tworzył ich Osuchów, który parę razy szukał szczęścia po stałych fragmentach, ale bez skutku. Najlepszą sytuację przed przerwą do podwyższenia wyniku Przyszłość miała tuż przed gwizdkiem do szatni. Wtedy to Boha zacentrował groźnie w pole karne, gdzie do strzeleckiej okazji doszedł Adam Sypuła. Oddał dobry strzał głową, ale golkiper zdołał skutecznie interweniować. W drugiej połowie nadal długo nie mogliśmy znaleźć drogi do siatki i realne było ryzyko, że gospodarze wyrównają. Co prawda cały czas dalecy byli od tworzenia stuprocentowych okazji, ale z minuty na minutę wydawać się mogło, że są coraz bliżej ich kreowania. Jeden błąd i już sytuacja na boisku mogła się diametralnie zmienić. Na szczęście nasz blok defensywny był czujny i tego dnia gole strzelała tylko Przyszłość. W 67 minucie faulowany w polu karnym Adam Sypuła sam podszedł do jedenastki i pewnie zamienił ją na gola, a parę minut później wynik pięknym strzałem z 25 metrów podwyższył najskuteczniejszy strzelec Przyszłości- Mateusz Najder. Silnie uderzona przez niego piłka otarła sie jeszcze o rękawice bramkarza po czym tuż przy słupku wpadła do bramki. Od tego czasu jasne było, że nic złego Przyszłości nie ma się prawa stać. Spokojnie utrzymaliśmy trzybramkowe prowadzenie do końca i zainkasowaliśmy cenne 3 punkty. A teraz przed nami 3 mecze z rzędu na własnym obiekcie- z Chlebnią, Laurą i Teresinem. Zapraszamy!

Skład: Dutkowski- Welk, Ćwiąkała, Paś (65′ Manel), Przemysław Bałajzy- Sypuła (80′ Król), Oleszczuk, Muskalski, Yusupov- Najder (75′ Pawlicki), Mrozik (60′ Łazeba)

Gole: Muskalski 15′, Sypuła 67′(k), Najder 74′

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.