Single Blog Title

This is a single blog caption

XII kolejka Klasy A: Progres 4-1 Przyszłość

XII kolejka Klasy A
06.11.22.
Progres 4-1 Przyszłość

Ostatni wyjazdowy mecz w 2022 roku Przyszłość rozegrała na boisku Progresu Warszawa. Murawa na zewsząd otoczonym polami obiekcie pozostawiała wiele do życzenia- jej bagnisty stan nie sprzyjał grze w piłkę nożną. Zaledwie po kilkunastu minutach gry strój naszego bramkarza stał się cały brązowy- i dobrze świadczy to o tym, ile roboty miał od pierwszych minut. Progres często przebywał w pobliżu naszego pola karnego i po 18 minutach wyszedł na prowadzenie. Piłka została wybita spod nóg napastnika gospodarzy, ale niestety trafiła do innego atakującego, który ładnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Po tym golu rywale nieco spuścili z tonu. Zaczęliśmy częściej atakować, ale nasze wrzutki na napastników nie przynosiły pożądanego efektu. Po zmianie stron napór ze strony Progresu znów przybrał na sile. Kilkoma fenomenalnymi interwencjami popisał się Igor Rozen, który tego dnia był najlepszym zawodnikiem Przyszłości. Jednak mimo wysiłków naszego bramkarza, w 57 minucie padł gol na 2-0, gdy atak z lewej strony zakończył się uderzeniem, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Kilka minut później po kontrataku było już 3-0. Odpowiedzieć zdołaliśmy dopiero w 68 minucie, gdy po asyście Damiana Mrozika gola zdobył Mateusz Najder. Dużo energii z przodu dało wejście Mateusza Gielniewskiego, który był blisko gola w 71 minucie, jednak jego uderzenie zza pola karnego minimalnie minęło bramkę. Z każdą kolejną minutą wiara w korzystny rezultat zaczęła słabnąć, a wraz z nią ilość naszych akcji. W doliczonym czasie gry Progres jeszcze podwyższył prowadzenie i ustalił wynik meczu na 4-1.

Skład: Rozen- Lis (80′ Niemirowicz), Subbotin, Rudy, Błachnio- Żygadło, Górecki, Pawlicki, Gierczuk (64′ Grzywacz)- Najder (68′ Gielniewski), Mrozik

Gole: 18′, 57′, 62′, 90+2′ Progres – 68′ Najder

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.