Milan 3-0 Przyszłość

X KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: MILAN 3-0 PRZYSZŁOŚĆ

W 10 serii gier Przyszłość w Milanówku zmierzyła się z zamykającym tabelę ligową Milanem.

Początek meczu nie wskazywał na niespodziankę. Przyszłość już w pierwszych minutach kilkukrotnie zagroziła bramce gospodarzy, ale to oni w 5 minucie zaskoczyli naszą defensywę i wyszli na prowadzenie. Mimo to wydawało się, że prędzej czy później sforsujemy obronę Milanu. Gdy tak się nie stało i myślami byliśmy już w szatni, to zespół z Milanówka w 43 i 45 minucie zdobył 2 kolejne gole. Przy 3 bramkowym prowadzeniu gospodarze w drugiej połowie skupili się jedynie na obronie wyniku i nie mieli z tym większych problemów, bo oddaliśmy w niej zaledwie 1 celny strzał. Nikt przed meczem by nie przewidział takiego przebiegu spotkania. Przegraliśmy 3-0 z Milanem, który zajmujał ostatnie miejsce w „Okręgówce”. Nie tak miało to wyglądać. A przed nami bardzo ciężkie mecze ze ścisłą czołówką ligi.

Skład: Kamiński- Bednarski (63 Komorowski), Welk, Ćwiąkała, Muskalski- Nowak, Łaski, Sypuła, Mrozik (56 Piotr Bałajzy)- Najder, Artur Bałajzy

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.