Przyszłość 1-0 KS Ursus II

X kolejka Ligi Okręgowej: KS Przyszłość Włochy 1-0 KS Ursus II

Po serii porażek Przyszłość w ramach 10 kolejki Ligi Okręgowej zmierzyła się na swoim obiekcie z drużyną KS Ursus II.
Nie można powiedzieć, by sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie. Mecz był wyrównany, obie drużyny dochodziły do groźnych sytuacji, ale niedokładność sprawiała, że wynik wciąż nie zmieniał się. Dopiero po godzinie gry piłka znalazła się w siatce. Wtedy właśnie po zagraniu Kuby Pawlickiego gola zdobył Mateusz Najder. Przez kolejne pół godziny udało nam się utrzymać prowadzenie i w końcu 3 punkty dla Przyszłości stały się faktem.

Skład: Dutkowski- Kawalec, Cieślak, Welk, Yusupov (78′ Piotr Bałajzy)- Pawlicki, Muskalski (82′ Król), Sypuła, Mrozik- Kowalski, Najder

Gol: Najder 60′

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.