AP ŻYRARDÓW 0-0 PRZYSZŁOŚĆ

VIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: AP ŻYRARDÓW 0-0 PRZYSZŁOŚĆ

W pierwszym meczu rozgrywanym podczas kalendarzowej jesieni Przyszłość zmierzyła się na wyjeździe z AP Żyrardów.
Pierwsza połowa nie zachwyciła kibiców zgromadzonych na żyrardowskim obiekcie. W ciągu wyrównanych pierwszych 40 minut spotkania najbardziej warte przypomnienia są 2 okazje. W 21 minucie strzał gracza gospodarzy z 19 metra wylądował na poprzeczce naszej bramki. W 32 minucie po podaniu Adama Sypuły w dobrej sytuacji znalazł się Karol Nowak, ale z jego strzałem poradził sobie golkiper AP. Ciekawiej zrobiło się w ciągu 5 minut poprzedzających przerwę. Wtedy to przycisnęli gospodarze. W 39 po kornerze strzał głową z bliskiej odległości obronił dobrze ustawiony Jakub Nowicki. 3 minuty później groźny strzał AP z 14 metra minimalnie minął bramkę, a w 45 minucie nasz bramkarz wypiąstkował za pole karne groźną wrzutkę z rzutu wolnego. Po zmianie stron było niestety gorzej. To AP Żyrardów było zespołem mającym przewagę, a Przyszłość liczyła na kontry. Jednak taka gra opłaciła nam się, a nawet mieliśmy kilka okazji, które zapewnić nam mogły 3 punkty. W 67 minucie naciskany Adam Sypuła upadając oddał strzał, który nogami z trudem wybronił bramkarz Żyrardowian. W 69 minucie wprowadzony kilka chwil wcześniej Mateusz Najder miał swoją sytuację, ale z jego uderzeniem również poradził sobie golkiper. Bardzo blisko szczęścia byliśmy też w 81 minucie, gdy silny strzał zza pola karnego Ayhana Emiroglu poszybował tuż nad spojeniem. Piłka meczowa należała jednak do przeważającego AP Żyrardów. W 90 minucie rywale znaleźli się w sytuacji, która wydawać się mogło, że odbierze nam jakąkolwiek zdobycz punktową. Na szczęście z uderzeniem z bliskiej odległości poradził sobie Jakub Nowicki i ostatecznie z Żyrardowa wyjeżdżamy z wywalczonym jednym punktem.

Skład: Nowicki- Bednarski, Welk, Ćwiąkała, Stępniewski- Nowak (78′ Kawalec), Cieślak, Onkiewicz (67′ Najder), Milewski (61′ Emiroglu), Mrozik (90+1′ Król)- Sypuła

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.