VII KOLEJKA KLASY A: PRZYSZŁOŚĆ 3-3 ORZEŁ II

VII kolejka Klasy A
01.10.22.
Przyszłość 3-3 Orzeł II Baniocha

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Już po kilku minutach spotkania Przyszłość mogła wyjść na prowadzenie. Najpierw po rzucie rożnym z uderzeniem Damiana Rudego poradził sobie bramkarz gości, a chwilę później strzał głową Łukasza Muskalskiego poszybował tuż nad poprzeczką. Można powiedzieć- do trzech razy sztuka. Po kolejnej próbie nasz zespół wyszedł na prowadzenie, gdy po podaniu Bohy z lewej strony ładny strzał oddał Bartek Grzywacz. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Kolejny gol dla Przyszłości padł w 28 minucie. Łukasz Węgrzyniak zagrał długą piłkę na lewą stronę do Bohy, były młodzieżowy reprezentant Tadżykistanu zagrał w pole karne, gdzie dobrze ustawiony Mateusz Najder strzelił na krótki słupek i zdobył swojego pierwszego gola w tym spotkaniu. Na dublet nie musiał długo czekać, gdyż już po trzech minutach po podaniu Olka Subbotina znalazł się w sytuacji sam na sam i jak na doświadczonego napastnika przystało nie dał golkiperowi w tej sytuacji żadnych szans. Do szatni schodziliśmy z trzybramkowym prowadzeniem. Co prawda przytrafiło nam się w defensywie kilka prostych błędów, ale bez konsekwencji. Nic nie zapowiadało, że po zmianie stron obraz widowiska radykalnie się zmieni. Przyszłość miała przewagę, była zespołem lepszym, skuteczniejszym i zasłużenie prowadziła. Jednak już na początku drugiej odsłony rywale zdołali zdobyć bramkę kontaktową. Nikt nie dotknął piłki zagranej z rzutu wolnego i ta wpadła do bramki strzeżonej przez Adama Kiewicza. To trafienie dało gościom wiatru w żagle. Uwierzyli, że mogą jeszcze osiągnąć pozytywny rezultat. W 66 minucie Orzeł zdobył bramkę na 2-3 i zaczęło się robić nerwowo. Niestety w drugich 45 minutach prezentowaliśmy się po prostu źle. Gol wyrównujący wisiał w powietrzu, odliczanie do ostatniego gwizdka dłużyło się w nieskończoność i w 90 minucie, znów po rzucie wolnym, goście ponownie mieli powody do radości. Wybita piłka trafiła prosto pod nogi zawodnika Orła, który silnym uderzeniem wyrównał stan meczu. Nikt w przerwie nie mógł się spodziewać takiego obrotu spraw. Tracimy punkty w naprawdę kiepskim stylu i zamiast zbliżyć się do czołówki- oddalamy się od niej…

Skład: Kiewicz- Węgrzyniak, Subbotin, Muskalski, Rudy- Grzywacz, Zapolnik (65′ Błachnio), Górecki (46′ Pawlicki), Boha- Najder (44′ Mrozik), Gierczuk (72′ Molga)

Gole: 14′ Grzywacz, 28′, 31′ Najder – 49′, 66′ 90′ Orzeł II

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.