Single Blog Title

This is a single blog caption

Transfery 2020

Nadszedł czas by przedstawić nowych graczy, którzy w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy KS Przyszłość.
Na początku roku do Przyszłości dołączył doświadczony 33-letni prawy obrońca Kamil Wójcik, który występował od 2010 roku w Pilicy Nowe Miasto. W tym samym okresie do naszego zespołu trafili dwaj młodzieżowcy mający za sobą występy w drużynach juniorskich SEMP-a. Są to 19-letni pomocnicy Mateusz Bątkowski oraz Rafał Dudziński. Przed sezonem 2020/21 do KS Przyszłość dołączyli też lewoskrzydłowy Bartosz Grzywacz, mający za sobą występy w niższych ligach holenderskich, oraz będący młodzieżowcem napastnik Kacper Woźniak. Biało-zielonych zasilił też bramkarz Adam Kiewicz.
Nowym zawodnikom życzymy spełnienia i sukcesów w biało-zielonych barwach!

Kilku graczy w nadchodzącym sezonie w trykotach Przyszłości już nie zobaczymy. Nasze szeregi opuścił bramkarz Kuba Dutkowski. Występować będzie on w barwach Gromu Warszawa. Obrońca Mateusz Odolczyk trafił do Żyrardowianki, a Mariusz Lisowski do Piasta Piastów. Z kolei Marcin Welk wypożyczony został do zespołu Rysia Laski. Dziękujemy za zaangażowanie w grę w KS Przyszłość i życzymy powodzenia w nowych klubach!

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.