Single Blog Title

This is a single blog caption

Składka Klubowa

Szanowni Państwo,

Jak wiele organizacji, również my odczuwamy skutki rosnących kosztów działalności. Mają one ogromny wpływ na budżet klubu, którego przychody w głównej mierze opierają się na składce klubowej. Zarząd klubu podjął wszelkie możliwe kroki by zoptymalizować koszty. Staraliśmy się uniknąć podwyżki tak długo jak to było możliwe, jednak by zapewnić klubowi przetrwanie, zawodnikom rozwój oraz by adekwatnie wynagradzać kadrę trenerską, zmuszeni jesteśmy do jej podniesienia. Od stycznia 2024 roku wysokość comiesięcznej składki wynosić będzie 250zł.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd KS „Przyszłość” -Włochy

 

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.