Single Blog Title

This is a single blog caption

List Intencyjny z Fundacją „Edukacja z Wartościami”

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 10.12. 2019 r. Prezes KS „Przyszłość” Włochy Wojciech Klang w imieniu Zarządu Klubu, podpisał List Intencyjny – Wyrażenie Woli Współpracy, z Fundacją ” Edukacja z Wartościami”.W imieniu Fundacji, list sygnował Pan Prezes Jacek Weigl. Strony wyrażają wolę współpracy w wielu aspektach związanych z działalnością Klubu oraz Fundacji. Najważniejszym przesłaniem listu jest decyzja o podjęciu współpracy w zakresie budowy nowoczesnego ośrodka sportowego KS „Przyszłość” Włochy, działającego na bazie edukacji z wartościami, nowoczesnych metod szkolenia, opieki oraz wychowaniu dzieci i młodzieży w duchu wartości szerzonych i propagowanych przez Fundację „Edukacja z Wartościami”. Dodatkowo strony rozpoczną działania mające na celu budowę szkoły mistrzostwa sportowego ściśle współpracującej z KS „Przyszłość” Włochy. Jesteśmy pewni, że rozpoczął się nowy etap w historii Naszego Klubu. Etap, który pozwoli zmaterializować nasze marzenia o nowoczesnym ośrodku sportowym spełniającym oczekiwania nas wszystkich w zakresie infrastruktury sportowej, osiąganiu lepszych rezultatów szkoleniowych i wychowawczych. Współpraca z Fundacją „Edukacja z Wartościami”, która posiada nieocenione doświadczenie w edukacji oraz wychowaniu dzieci i młodzieży,  pozwoli nam również osiągnąć cele założone przez Zarząd Klubu.  

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.