Single Blog Title

This is a single blog caption

Kolejne transfery w Przyszłości

W zespole KS Przyszłość doszło do kolejnych zmian kadrowych. Nasze szeregi zasilił urodzony w 2003 roku obrońca Wiktor Kowalczyk. Trafił do nas ze Znicza Pruszków, w którym od 2014 roku występował w drużynach młodzieżowych. Do Przyszłości dołączył też 27-letni obrońca Maciej Lipowski, dla którego jest to powrót na Rybnicką 25. Miał on już okazję zagrać w meczu 1 kolejki z Milanem Milanówek, kiedy to pojawił się na murawie w 71 minucie spotkania. Nowym graczom życzymy sukcesów i spełnienia w KS Przyszłość!
Z kolei obrońca Maciej Ćwiąkała pożegnał się z zespołem biało-zielonych. W tym sezonie reprezentować będzie on barwy Żbika Nasielsk. Maćku, serdecznie dziękujemy Ci za wspólne 6 lat, podczas których rozegrałeś blisko 150 meczów ligowych dla naszego klubu. Powodzenia!

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.