Single Blog Title

This is a single blog caption

Jan Boniowski zawodnikiem Przyszłości

Do Przyszłości dołączył 31-letni obrońca Jan Boniowski. Jest on wychowankiem KS Ursus. W wieku 17 lat dołączył do Znicza Pruszków, w którym grał wraz z m.in. Robertem Lewandowskim i Igorem Lewczukiem. Następnie występował głównie w klubach III i IV ligowych, takich jak GLKS Nadarzyn, KS Ursus, Narew Ostrołęka, Żyrardowianka czy Błonianka. W 2017 roku jedną rundę spędził w zespole Piasta Piastów, z którego przeszedł do Naprzodu Stare Babice. Jan miał już okazję zadebiutować w barwach Przyszłości w spotkaniu z Sarmatą, w którym to ustalił wynik spotkania, zdobywając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.
Janku, życzymy Ci samych sukcesów i spełnienia w naszej drużynie!

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.